X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Kurumsal Firma Paketleri

AnasayfaYazılımlarKurumsal Firma Paketleri

Kurumsal Firma Paketleri

Mobil Uyumlı Seo Uyumlu
Kurumsal Web Paketi - T01

Kurumsal Web Paketi - T01

245
Mobil Uyumlu Seo Uyumlu
Kurumsal Web Paketi - T02

Kurumsal Web Paketi - T02

175
Mobil Uyumlu Seo Uyumlu
Kurumsal Web Paketi - T03

Kurumsal Web Paketi - T03

315
Mobil Uyumlu Seo Uyumlu
Kurumsal Firma Web Paketi - T04

Kurumsal Firma Web Paketi - T04

260
Mobil Uyumlu Sınırsız Renk
Otel - Pansiyon Web Paketi - T05

Otel - Pansiyon Web Paketi - T05

175
Mobil Uyumlu Sınırsız Renk
Ürün Satış Web Paketi - T06

Ürün Satış Web Paketi - T06

175

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

1 2

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Hazır Kurumsal Firma Sitesi Paketleri

Kurumsal bir web sitesi ne sahip olmak bütün firmalar için oldukça önemlidir. Sahip olmak istediğiniz kurumsal web sitesinin bazı özellikleri taşıdığından emin olmanız gerekmektedir. Bu siteyi kendiniz oluşturmanız biraz zor olacaktır. Bunun için hazır kurumsal firma sitesi oluşturmuş sitemizi tercih edebilirsiniz. Site sayesinde uğraşmaya gerek kalmadan özenle hazırlanmış hazır kurumsal bir siteye sahip olabilirsiniz. İnternet piyasasında yerinizi almak için kurumsal bir web sitesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyacınıza sundukları hizmet kalitesiyle cevap veren siteyi tercih edebilirsiniz.

Size Kalan Seçim Yapmak

İşinizi kolaylaştırmak ve kurumsal kimliğinizi internet ortamında en iyi şekilde yansıtmanızı sağlamak amacı ile hazır kurumsal web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Siteniz içerisinde neler olduğunu kolayca kontrol etmeniz için kolay bir kullanım özelliği de sunulmaktadır. Aynı zamanda ziyaretçiler için görsel olarak akılda kalıcı bir tasarım ile hazırlanan kurumsal firma sitenizi sitemiz üzerinden seçebilirsiniz. Sizler için hazır kurumsal firma sitesi paketlerimiz de bulunuyor. Paket içeriklerine bakarak sizin için en uygun tasarımı seçebilirsiniz ve internette ki yerinizi alabilirsiniz.

Paket Seçenekleri

Paket içerisinde size fayda sağlayacak özelliklerin bir araya getirildiğini göreceksiniz. Gelişmiş seo ayarlarından kurumsal firmanız için yararlı olan bütün özellikleri, en ince ayrıntısına kadar hazırlamaktayız. Sizde size uygun olan paketin avantajlarına bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizler için hem zamandan kazanmanıza hem de tasarruf etmeniz için elimizden gelen hizmetleri sunuyoruz. İhtiyacınız olan her şeyi sizin için önceden hazırlıyoruz. Size sadece hizmetinizi sunmak kalıyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Uzman ekibimiz sayesinde sizin isteklerinize uyumlu olan hazır kurumsal firma sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz. Bunun yanında sizler için hazırladığımız paketlerle ne istediğinize karar vermenize de yardımcı oluyoruz. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmanız ve doğru bir şekilde internette yerinizi almanızı sağlıyoruz. Karışık ve kurumsal kimliğinizi yansıtmayan bir internet sitesine sahip olmak istemeyenler için doğru çözümleri sunmaktayız.

Hazır Sitenin Avantajları

Site kurmak yeterli bilgiye sahip olmayanlar için haftalar sürmektedir ve oldukça da masraflı olmaktadır. Zaman kaybetmeden sizler için tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizlerin ihtiyaçlarını karşılarken, masraflardan kurtarıyoruz. İstediğiniz şekilde hazır kurumsal sitenize sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Firmaların, kişilerin ve şirketlerin internet sitesi ihtiyaçlarını karşılayan çözümleri sizlere sunmaktayız. İnternet ortamının sağladığı imkanlardan, en iyi şekilde yararlanmak için sizde hazır kurumsal bir sitesine sahip olabilirsiniz.


Top